Pridajte sa k nám

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví, a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie.

img
img

Web developer

Hľadáme web developera so znalosťou moderných webových technológií. Web developer v našej spoločnosti pracuje na rozvíjaní nášho redakčného systému, ako aj na implementovaní požiadaviek našich klientov.

Kontaktovať nás

img
img

HTML/CSS kóder

Hľadáme kódera so skúsenosťami s CSS3 a HTML5, ako aj s tvorbou webov s responzívnym dizajnom. Vybraný kandidát sa bude podieľať na tvorbe webových projektov pre našich zákazníkov a bude úzko spolupracovať s ostatnými členmi tímu.

Kontaktovať nás

img
img

Grafik

Hľadáme grafika so skúsenosťami v tvorbe dizajnu pre web stránky a internetové obchody. Grafik by mal byť kreatívny, ovládať prácu s grafickými programami a poznať súčasné trendy v oblasti návrhu grafickej podoby webových aplikácií.

Kontaktovať nás

Aká je spolupráca s nami

Radi komunikujeme a radíme 

Záleží nám na tom, aby nami tvorené produkty splnili všetky požiadavky našich klientov. S každým zákazníkom podrobne konzultujeme všetky jeho predstavy a očakávania a robíme všetko pre to, aby boli po realizácií projektu obe strany spokojné.

 

Sme féroví

Počas práce na projekte udržiavame s našimi klientami pravidelný kontakt, prostredníctvom ktorého ich informujeme o aktuálnom stave ich projektu. Komunikujeme otvorene a je pre nás dôležité, aby ste vedeli, v akom stave sa Váš projekt nachádza a koľko Vás bude stáť. 

 

Individuálny prístup

Neexistujú dva rovnaké weby, e-shopy či dvaja rovnakí zákazníci. Čo funguje pre jedného, nemusí byť vhodné pre iných. Ku každej výzve pristupujeme individuálne a robíme to, čo je pre daný projekt najlepšie. 

 

Postaráme sa

Záleží nám na Vašom úspechu a vieme, že odovzdaním projektu práca ešte nekončí. S našimi zákazníkmi udržiavame kontakt a poskytujeme im plnú podporu potrebnú pre úspešnú prevádzku dokončených produktov.

 

 

img

Konzultácia a cenová ponuka zdarma

Veríme, že by medzi Vami a Vašim úspechom nemali stáť zbytočné bariéry, preto Vám konzultáciu a cenovú ponuku poskytneme bezplatne.