O nás

Sme tím mladých a kreatívnych ľudí s odborným prístupom a znalosťami. Našim cieľom je neustále zlepšovať úroveň nami poskytovaných služieb a posúvať sa ďalej.

img

Pre koho?

Našimi zákazníkmi sú jednotlivci, no aj malé či väčšie spoločnosti. Keďže vieme, že každý klient a každý projekt je iný, pristupujeme k novým výzvam individuálne. Iba tak sme schopní naplniť všetky požiadavky našich klientov do úplnej spokojnosti.

img

Kto sme?

Sme mladí nadšenci venujúci sa tomu, čo nás baví a napĺňa. Neustále sa vzdelávame a zdokonaľujeme pre náš osobný rozvoj, no aj preto, aby kvalita našich služieb nepretržite rástla. Vďaka nášmu nadšeniu a schopnosti vyhovieť našim klientom sa tešíme čoraz väčšej obľúbenosti.

img

Čo robíme?

Venujeme sa tvorbe internetových stránok, e-shopov a intranetov, ako aj ich následnej údržbe a správe. Od roku 2012 sme sa podieľali na tvorbe viac ako desiatky online riešení známych svojou kvalitou a profesionálnym zhotovením.

Aká je spolupráca s nami

Radi komunikujeme a radíme 

Záleží nám na tom, aby nami tvorené produkty splnili všetky požiadavky našich klientov. S každým zákazníkom podrobne konzultujeme všetky jeho predstavy a očakávania a robíme všetko pre to, aby boli po realizácií projektu obe strany spokojné.

 

Sme féroví

Počas práce na projekte udržiavame s našimi klientami pravidelný kontakt, prostredníctvom ktorého ich informujeme o aktuálnom stave ich projektu. Komunikujeme otvorene a je pre nás dôležité, aby ste vedeli, v akom stave sa Váš projekt nachádza a koľko Vás bude stáť. 

 

Individuálny prístup

Neexistujú dva rovnaké weby, e-shopy či dvaja rovnakí zákazníci. Čo funguje pre jedného, nemusí byť vhodné pre iných. Ku každej výzve pristupujeme individuálne a robíme to, čo je pre daný projekt najlepšie. 

 

Postaráme sa

Záleží nám na Vašom úspechu a vieme, že odovzdaním projektu práca ešte nekončí. S našimi zákazníkmi udržiavame kontakt a poskytujeme im plnú podporu potrebnú pre úspešnú prevádzku dokončených produktov.

 

 

Prečo spolupracovať s nami?

img

Konzultácia a cenová ponuka zdarma

Veríme, že by medzi Vami a Vašim úspechom nemali stáť zbytočné bariéry, preto Vám konzultáciu a cenovú ponuku poskytneme bezplatne.