Tvorba web stránok

Tvorbe internetových stránok sa venujeme už viac ako 4 roky. Máme za sebou tvorbu desiatok kvalitných web stránok, medzi ktoré by sme radi pridali aj tú Vašu. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a sami sa presvedčte o kvalite našej práce.

Prečo si nechať vytvoriť web stránku u nás?

img
img

Riešenie na mieru

Každá webová stránka je unikátna a je nutné k nej tak aj pristupovať. Vytvoríme web stránku, ktorá bude presne odpovedať Vašim požiadavkám a pomôže Vám dosiahnuť Vaše ciele.

img
img

Profesionálny dizajn

Dizajn webovej stránky je rovnako dôležitý ako jej obsah. Odlíšte sa od konkurencie profesionálnym a moderným dizajnom, ktorý zaujme Vašich návštevníkov.

img
img

Redakčný systém

Vytvorené stránky dodávame spoločne s jednoducho použiteľným redakčným systémom, vďaka ktorému si sami zvládnete spravovať obsah a rôzne funkcie Vašej novej stránky.

img
img

Dodržujeme štandardy

Dodržujeme všetky štandardy, vďaka čomu sú webové stránky od nás zrozumiteľné pre všetky vyhľadávače. Vďaka dobrým pozíciám vo vyhľadávačoch Vás Vaši zákazníci jednoduchšie nájdu.

img
img

Technická podpora

K našim webovým stránkam poskytujeme aj dlhodobú starostlivosť a technickú podporu. Ak sa v budúcnosti vyskytne akýkoľvek problém, nebudete v tom sami.

img
img

Responzívny dizajn

Vďaka responzívnemu dizajnu sa vedia web stránky od nás prispôsobiť veľkosti obrazovky, na ktorej sú zobrazované. Vaša stránka bude vyzerať dobre na mobile, tablete aj počítači.

Priebeh realizácie web stránky

Analýza Vašich cieľov a potrieb

Každá web stránka má svoj cieľ, ktorý pred jej vytvorením poznáte iba Vy. Prostredníctvom vzájomnej komunikácie sa oboznámime s Vašimi potrebami a predstavami, vďaka čomu bude Váš web spĺňať to, čo od neho očakávate.

 

Vytvorenie grafického dizajnu

Na základe Vašich požiadaviek, cieľovej skupiny a firemnej identity vytvoríme profesionálny grafický dizajn Vášho webu, ktorý zaujme Vašich návštevníkov a potenciálnych zákazníkov.

 

Naprogramovanie redakčného systému

Jadro nášho redakčného systému zabezpečujúce jeho hlavnú funkcionalitu bude doplnené funkciami podľa Vašich požiadaviek a individuálnych potrieb.

Príprava a naplnenie obsahu

Stránka by nebola stránkou bez kvalitného obsahu. Vami dodaný obsah skontrolujeme a pretvoríme tak, aby bol ľahko čitateľný a tvoril základ pre úspešný predaj.

Testovanie

Pred oficiálnym spustením bude Vaša webová stránka dôkladne otestovaná, vďaka čomu doladíme posledné detaily a odstránime prípadné nedostatky.

Konzultácie a internetový marketing

Počas našich dlhoročnej praxe sme získali veľké množstvo skúseností, vďaka ktorým Vám poskytneme odborné rady v oblasti internetového marketingu a ďalšieho rozvoja Vašej stránky. Sme pripravení využiť naše znalosti a poskytnúť Vám odborné rady, vďaka ktorým bude Vaše podnikanie napredovať.

img

Konzultácia a cenová ponuka zdarma

Veríme, že by medzi Vami a Vašim úspechom nemali stáť zbytočné bariéry, preto Vám konzultáciu a cenovú ponuku poskytneme bezplatne.